Skopiuj widget
Widget
Widget
Thumb_widget
Skopiuj kod
Skopiowano kod

The Dog - The Value Of Life Is Negative 7"

20.00 zł


[PL]

Zawrotne tempo, agresywne riffy, ponure zwolnienia i teksty, inspirowane amerykańskim, małomiasteczkowym folklorem - poznajcie The Dog. Ich debiutancka EP to 11 minut skoncentrowanej mocy, zawartej w 10 utworach. Coś jak Trash Talk pod mocnym wpływem Hellhammer.

Płyta ukaże się w dwóch wersjach, na przezroczystym (limitowanym do 100 sztuk) i czarnym (400 sztuk), siedmiocalowyn winylu. Premierę zaplanowano na końcówkę maja. Album ukazuje się wspólnymi siłami Elephant Skin Records, Long Walk Records i Scarecrow Records.

Dodatkowo, zespół postanowił przygotować limitowaną wersję płyty, zaopatrzoną w dodatkową, ręcznie drukowaną, numerowaną i podpisaną imieniem i nazwiskiem nabywcy, okładkę. Jaką? Na razie to niespodzianka. Będzie ich dokładnie tyle, ile zamówień. Jak ją zdobyć?

Możecie ją wybrać jako opcję w naszym sklepie. Są droższe niż wersja bez dodatkowej okładki, a cała różnica w cenie przekazana zostanie na fundację Znajdki, która pomaga zwierzakom w potrzebie, w tym oczywiście psom. Cenę płyty ustaliliśmy na 30 zł, co oznacza, że dycha automatycznie trafia do Znajdek. Jeżeli przelejesz więcej, wszystko ponad 20 zł trafia do fundacji. Proste?

Więcej o Znajdkach na profilu fundacji na Facebooku:
https://www.facebook.com/znajdki

[EN]

Furious tempos, violent riffs, gloomy breakdowns and lyrics inspired by countless grim stories of American culture - meet The Dog.

This debut EP includes 10 tracks of concentrated force.Think of Trash Talk influenced by Hellhammer spirit.

Available at the end of May 2014 on limited clear and black vinyl.